Источник

13.0E 11179:H:27500 [Telespazio]

Канал сканирован

Сегодня в 18:28:02

EPG обновлено

Сегодня в 18:29:02


Понедельник, 15 Апреля
01:00Niedziela z... - IrenÄ Santor
01:45M jak miĹoĹÄ - odc. 1428*
02:35Muzyczna scena Halo Polonia - /10/
02:45Dobranocka za oceanem - Mami Fatale, seria 2 - Bistro Fatale, odc. 25
03:00WiadomoĹci
03:30Sport
03:35Dziewczyny ze Lwowa s.III - odc. 30* (seria III odc. 4) - Klacz trojaĹ
04:20Portrety katyĹskie - KatyĹ 1940
04:20Portrety katyĹskie - KatyĹ 1940 (Henryk Szwan)
04:30Uwaga - Premiera! - Pod elektrycznymi chmurami
06:45Oczy w oczy - (112) Ewa BĹaszczyk
07:20Prywatne Ĺźycie zwierzÄt - sezon 2 - (odc. 3) - Leniuchy i pracusie
07:45Polska z Miodkiem - (80) ĹťarĂłw, Bielawa, DzierĹźoniĂłw
07:55Zakochaj siÄ w Polsce - odc. 117 TomaszĂłw Mazowiecki
08:25SupeĹkowe ABC - odc. 134
08:40KrĂłl MaciuĹ Pierwszy s. I - odc. 18 - Skarb Togo Pogo
08:55Pytanie na Ĺniadanie
12:00Kulturalni PL - (451)
13:00Racja stanu - (149)
13:25WiadomoĹci
13:40Historia jednego obrazu - /20/ Zawieszenie dzwonu Zygmunta - Jan Matej
13:50Polacy na ratunek Ĺťydom - odc. 5 - ĹťoĹnierz Mesjasza
14:10Barwy szczÄĹcia - odc. 1958
14:45Dziewczyny ze Lwowa s.III - odc. 30* (seria III odc. 4) - Klacz trojaĹ
15:40Oczy w oczy - (112) Ewa BĹaszczyk
16:10Mistrz
16:45WiadomoĹci
16:55Korona krĂłlĂłw - odc 188
17:25Prywatne Ĺźycie zwierzÄt - sezon 2 - (odc. 3) - Leniuchy i pracusie
17:50SupeĹkowe ABC - odc. 134
18:05KrĂłl MaciuĹ Pierwszy s. I - odc. 18 - Skarb Togo Pogo
18:20Historia jednego obrazu - /21/ PejzaĹź ze Starego SÄcza Dom z WerandÄ
18:30Teleexpress
18:55LwĂłw - miasto i ludzie NiepodlegĹej Rzeczypospolitej - odc. 8/9
19:25KapitaĹ Polski - /29/
19:40Pod Tatrami
19:40Pod Tatrami - JesieĹ Ĺźycia pod Giewontem
19:55Barwy szczÄĹcia - odc. 1958
20:25Nad Niemnem - Magazyn PolakĂłw na BiaĹorusi odc. 280
20:45Dobranocka - Dziwny Ĺwiat kota Filemona - Nazywam siÄ Filemon
21:00WiadomoĹci
21:30Pogoda
21:35Sport
21:45O mnie siÄ nie martw - s. IX odc. 4/13*
22:45Polonia 24
23:05Rozmowa Polonii - (425)
23:20Halo Polonia
Вторник, 16 Апреля
00:10Focus on Poland - (79)
00:30Mesco dux Baptizatur czyli KsiÄĹźÄ Mieszko Ochrzczony
01:20Polska z Miodkiem - (80) ĹťarĂłw, Bielawa, DzierĹźoniĂłw
01:30Korona krĂłlĂłw - odc 188
02:00Nad Niemnem - Magazyn PolakĂłw na BiaĹorusi odc. 280
02:20SupeĹkowe ABC - odc. 134
02:35KrĂłl MaciuĹ Pierwszy s. I - odc. 18 - Skarb Togo Pogo
02:45Dobranocka za oceanem - Dziwny Ĺwiat kota Filemona - Nazywam siÄ Filem
03:00WiadomoĹci
03:30Sport
03:35O mnie siÄ nie martw - s. IX odc. 4/13*
04:20Historia jednego obrazu - /21/ PejzaĹź ze Starego SÄcza Dom z WerandÄ
04:30Barwy szczÄĹcia - odc. 1958
05:05Polonia 24
05:25Rozmowa Polonii - (425)
05:40Halo Polonia
06:20KapitaĹ Polski - /29/
06:40Wolny Ekran - (140)
06:55Focus on Poland - (79)
07:10Szansa na sukces. Opole 2019 - (1)
08:05PoĹźyteczni.pl
08:35Margolcia i MiĹ zapraszajÄ dziĹ - odc. 157 Figury geometryczne
08:55Pytanie na Ĺniadanie
12:00Polonia 24
12:25Rozmowa Polonii - (425)
12:40Halo Polonia
13:25WiadomoĹci
13:40Historia jednego obrazu - /21/ PejzaĹź ze Starego SÄcza Dom z WerandÄ
13:50Nad Niemnem - Magazyn PolakĂłw na BiaĹorusi odc. 280
14:10Barwy szczÄĹcia - odc. 1959
14:45Sanatorium miĹoĹci - odc. 6
15:40Mesco dux Baptizatur czyli KsiÄĹźÄ Mieszko Ochrzczony
16:35Spis treĹci - WacĹaw Berent
16:45WiadomoĹci
16:55Korona krĂłlĂłw - odc 189
17:25Zakochaj siÄ w Polsce - odc. 117 TomaszĂłw Mazowiecki
17:50Margolcia i MiĹ zapraszajÄ dziĹ - odc. 157 Figury geometryczne
18:05Moliki ksiÄĹźkowe - Piknikowa wyprawa
18:20Historia jednego obrazu - /22/ Santo Prosdocimo Ryszrd Demel
18:30Teleexpress
18:55Tygodnik Kulturalny
19:35MiÄdzynarodowe Forum Pianistyczne Bieszczady bez granic Sanok 2019
19:55Barwy szczÄĹcia - odc. 1959
20:25Magazyn z Wysp - /55/
20:45Dobranocka - Reksio - Reksio pielÄgniarz, odc. 15
21:00WiadomoĹci
21:30Pogoda
21:35Sport
21:45Ojciec Mateusz s.XVI - odc. 210 (Ojciec Mateusz XVI odc. 11) - Reggae
22:45Polonia 24
23:05Rozmowa Polonii - (426)
23:20Halo Polonia
Среда, 17 Апреля
00:10Focus on Poland - (80)
00:30Ocaleni
01:30Korona krĂłlĂłw - odc 189
02:00Magazyn z Wysp - /55/
02:20Margolcia i MiĹ zapraszajÄ dziĹ - odc. 157 Figury geometryczne
02:45Dobranocka za oceanem - Reksio - Reksio pielÄgniarz, odc. 15
03:00WiadomoĹci
03:30Sport
03:35Ojciec Mateusz s.XVI - odc. 210 (Ojciec Mateusz XVI odc. 11) - Reggae
04:20Historia jednego obrazu - /22/ Santo Prosdocimo Ryszrd Demel
04:30Barwy szczÄĹcia - odc. 1959
05:05Polonia 24
05:25Rozmowa Polonii - (426)
05:40Halo Polonia
06:25KoĹo piĂłra 6
06:50Spis treĹci - /15/
06:55Focus on Poland - (80)
07:10Korona krĂłlĂłw - odc 41
07:35Korona krĂłlĂłw - odc 42
08:05Ekumeniczna Droga KrzyĹźowa
08:30Baw siÄ sĹowami - Jerzy Kukuczka s. V
08:40Baw siÄ sĹowami - AlpiniĹci i himalaiĹci s. V
08:55Pytanie na Ĺniadanie
12:00Polonia 24
12:25Rozmowa Polonii - (426)
12:40Halo Polonia
13:25WiadomoĹci
13:40Historia jednego obrazu - /22/ Santo Prosdocimo Ryszrd Demel
13:50Magazyn z Wysp - /55/
14:10Barwy szczÄĹcia - odc. 1960
14:45O mnie siÄ nie martw - s. IX odc. 4/13*
15:35Archiwum zimnej wojny - Polskie miesiÄce
16:10Archiwum zimnej wojny - Na celowniku agentury
16:45WiadomoĹci
16:55Korona krĂłlĂłw - odc 190
17:25Astronarium - (60) - Eso Supernova
17:55Baw siÄ sĹowami - Jerzy Kukuczka s. V
18:05Baw siÄ sĹowami - AlpiniĹci i himalaiĹci s. V
18:20Historia jednego obrazu - /23/ Ziemia - Ferdynand Ruszczyc
18:30Teleexpress
18:55GwiazdozbiĂłr - Urszula Dudziak /cz. 1/
19:20GwiazdozbiĂłr - Urszula Dudziak /cz. 2/
19:45KtĂłrÄdy po sztukÄ - Cezary Bodzianowski
19:55Barwy szczÄĹcia - odc. 1960
20:25Wilnoteka
20:45Dobranocka - Tajemnica szyfru Marabuta - odc. 5 - Straszliwa noc
21:00WiadomoĹci
21:30Pogoda
21:35Sport
21:45LondyĹczycy II - odc. 6/16
22:45Polonia 24
23:05Rozmowa Polonii - (427)
23:20Halo Polonia
Четверг, 18 Апреля
00:10Focus on Poland - (81)
00:30Archiwum zimnej wojny - Polskie miesiÄce
01:00Archiwum zimnej wojny - Na celowniku agentury
01:30Korona krĂłlĂłw - odc 190
02:00Wilnoteka
02:20Baw siÄ sĹowami - Jerzy Kukuczka s. V
02:30Baw siÄ sĹowami - AlpiniĹci i himalaiĹci s. V
02:45Dobranocka za oceanem - Tajemnica szyfru Marabuta - odc. 5 - Straszliw
03:00WiadomoĹci
03:30Sport
03:35LondyĹczycy II - odc. 6/16
04:20Historia jednego obrazu - /23/ Ziemia - Ferdynand Ruszczyc
04:30Barwy szczÄĹcia - odc. 1960
05:05Polonia 24
05:25Rozmowa Polonii - (427)
05:40Halo Polonia
06:25Mistrz
06:55Focus on Poland - (81)
07:10Korona krĂłlĂłw - odc 43
07:40Korona krĂłlĂłw - odc 44
08:10wojsko - polskie.pl - odc. 48
08:35Zaczarowany Ĺwiat... - odc. 6
08:55Pytanie na Ĺniadanie
12:00Polonia 24
12:25Rozmowa Polonii - (427)
12:40Halo Polonia
13:25WiadomoĹci
13:40Historia jednego obrazu - /23/ Ziemia - Ferdynand Ruszczyc
13:50Wilnoteka
14:10Barwy szczÄĹcia - odc. 1961
14:45M jak miĹoĹÄ - odc. 1427*
15:40LondyĹczycy II - odc. 6/16
16:30Pod Tatrami - JesieĹ Ĺźycia pod Giewontem
16:45WiadomoĹci
16:55Korona krĂłlĂłw - odc 191
17:25Jak to dziaĹa - odc. 174 Tajemnice serca
17:55Nieziemscy - odc. 6 Nic nie widaÄ
18:20Historia jednego obrazu - /24/ PrzejĹcie Janina Wierusz - Kowalska
18:30Teleexpress
18:55KoĹo piĂłra 6
19:25Racja stanu - (150)
19:55Barwy szczÄĹcia - odc. 1961
20:25WschĂłd
20:45Dobranocka - MaĹy pingwin Pik-Pok - Alki z pĂłĹnocy
21:00WiadomoĹci
21:30Pogoda
21:35Sport
21:45Komisarz Alex s.XI - odc. 137 (seria XI. odc. 7) - Zagadka czasu
22:45Polonia 24
23:05Rozmowa Polonii - (428)
23:20Halo Polonia
Пятница, 19 Апреля
00:10Focus on Poland - (82)
00:30Mistrz
01:00Magazyn Ĺledczy Anity Gargas - /110/
01:30Korona krĂłlĂłw - odc 191
02:00WschĂłd
02:20Nieziemscy - odc. 6 Nic nie widaÄ
02:45Dobranocka za oceanem - MaĹy pingwin Pik-Pok - Alki z pĂłĹnocy
03:00WiadomoĹci
03:30Sport
03:35Komisarz Alex s.XI - odc. 137 (seria XI. odc. 7) - Zagadka czasu
04:20Historia jednego obrazu - /24/ PrzejĹcie Janina Wierusz - Kowalska
04:30Barwy szczÄĹcia - odc. 1961
05:05Polonia 24
05:25Rozmowa Polonii - (428)
05:40Halo Polonia
06:25Racja stanu - (150)
06:55Focus on Poland - (82)
07:10LeĹniczĂłwka - odc. 23
07:30LeĹniczĂłwka - odc. 24
07:55Magazyn Ĺledczy Anity Gargas - /110/
08:25Domisie - Wielka kĹĂłtnia
08:55Pytanie na Ĺniadanie
12:00Polonia 24
12:25Rozmowa Polonii - (428)
12:40Halo Polonia
13:25WiadomoĹci
13:40Historia jednego obrazu - /24/ PrzejĹcie Janina Wierusz - Kowalska
13:50WschĂłd
13:50WschĂłd - Przed WielkanocÄ na Kamczatce
14:10Na sygnale - odc. 206 Bez odbioru
14:45M jak miĹoĹÄ - odc. 1428*
15:40Komisarz Alex s.XI - odc. 137 (seria XI. odc. 7) - Zagadka czasu
16:25KsiÄga obyczaju - Wielki Post
16:45WiadomoĹci
16:55Okrasa Ĺamie przepisy - Dawne ziarna na talerzu
17:30Baw siÄ sĹowami - NoĹźem czy widelcem? s. II
17:40Baw siÄ sĹowami - DokÄd pĂłjdziemy na obiad? s. II
17:55Domisie - Wielka kĹĂłtnia
18:20Historia jednego obrazu - /25/ Ekstaza Ĺw. Franciszka - El Greco
18:30Teleexpress
18:55Santo Subito - Nasz ĹwiÄty
Wszystko przed nami - odc. 16
Magazyn z Ameryki - /54/
Dobranocka - Bolek i Lolek - KrĂłl puszczy, odc. 9
21:00WiadomoĹci
21:30Pogoda
21:35Sport
21:40Triduum Paschalne - Wielki PiÄtek
21:50Droga KrzyĹźowa z udziaĹem PapieĹźa Franciszka - transmisja z Watykanu
21:55Droga KrzyĹźowa z udziaĹem PapieĹźa Franciszka - transmisja z Watykanu
23:45Faustyna
Суббота, 20 Апреля
01:00Ecce Homo. PieĹni Pasyjne. Maria Pomianowska Ensemble
01:35Smak tradycji - Wielki TydzieĹ
02:00Magazyn z Ameryki - /54/
02:20Domisie - Wielka kĹĂłtnia
02:45Dobranocka za oceanem - Bolek i Lolek - KrĂłl puszczy, odc. 9
03:00WiadomoĹci
03:30Sport
03:35Santo Subito - Nasz ĹwiÄty
04:30Na sygnale - odc. 206 Bez odbioru
04:55Historia jednego obrazu - /25/ Ekstaza Ĺw. Franciszka - El Greco
05:05Triduum Paschalne - Wielki PiÄtek
05:15Faustyna
06:30Ecce Homo. PieĹni Pasyjne. Maria Pomianowska Ensemble
07:00Triduum Paschalne - Wielka Sobota
07:10Barwy szczÄĹcia - odc. 1958
07:40Barwy szczÄĹcia - odc. 1959
08:05Barwy szczÄĹcia - odc. 1960
08:30Barwy szczÄĹcia - odc. 1961
09:05Wolny Ekran - (141)
09:20KrĂłtki film o Warszawie odc. 22 - Chrystus Warszawy
09:30Hotel pod ĹźyrafÄ i nosoroĹźcem - odc. 8/13 - George
Teleranek - odc. 81 - Jajo
Baw siÄ sĹowami - Jerzy Kukuczka s. V
Baw siÄ sĹowami - AlpiniĹci i himalaiĹci s. V
Studio Raban
MĹynarski - piosenka finaĹowa
Ojciec Mateusz s.XVI - odc. 210 (Ojciec Mateusz XVI odc. 11) - Reggae
Okrasa Ĺamie przepisy - Jaja na Wielkanoc
Zakochany anioĹ
Szlakiem miejsc niezwykĹych - Pomniki Historii - Kalwaria Zebrzydowska
Wolny Ekran - (141)
Kulturalni PL - (452)
SĹownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka
Teleexpress
M jak miĹoĹÄ - odc. 1429*
Szansa na sukces. Opole 2019 - (2)
Dobranocka - BaĹnie i bajki polskie - odc. 27 - Kluskowa brama
21:00WiadomoĹci
21:30Pogoda
21:35Sport
21:40OrÄdzie abpa Marka JÄdraszewskiego na Wielkanoc
21:50Koncert Wielkopostny
22:45U Pana Boga za piecem
Воскресенье, 21 Апреля
00:25Sting i Anna Maria Jopek - Gala telewizyjna
01:25M jak miĹoĹÄ - odc. 1429*
02:20SĹownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka
02:45Dobranocka za oceanem - BaĹnie i bajki polskie - odc. 27 - Kluskowa br
03:00WiadomoĹci
03:30Sport
03:35OrÄdzie abpa Marka JÄdraszewskiego na Wielkanoc
03:40Koncert Wielkopostny
04:35U Pana Boga za piecem
06:15Kulturalni PL - (452)
07:10Zakochany anioĹ
08:55SĹoneczna wĹĂłcznia - odc. 3 - Magiczna moc
09:25SĹoneczna wĹĂłcznia - odc. 4 - Fenomen
Baw siÄ sĹowami - Tadeusz KoĹciuszko
Baw siÄ sĹowami - s. V
Baw siÄ sĹowami - s. V
Ziarno - Jezus Ĺźyje! Alleluja!
Msza ĹwiÄta Zmartwychwstania PaĹskiego i bĹogosĹawieĹstwo Urbi et Orbi
Msza ĹwiÄta Zmartwychwstania PaĹskiego i bĹogosĹawieĹstwo Urbi et Orbi
KrĂłtki film o Warszawie odc. 22 - Chrystus Warszawy
ZĹoty Ĺrodek
KsiÄga obyczaju - Wielkanocne klimaty
Wielka moc - koncert Wielkanocny Telewizji Polskiej i Radia Plus
Oczy w oczy - (114) Redbad Klynstra - Komarnicki
LeĹniczĂłwka - odc. 49
LeĹniczĂłwka - odc. 50
Teleexpress
Parada oszustĂłw - odc. 1/4 - Jaguar 1936
Parada oszustĂłw - odc. 2/4 - Tajny detektyw
Dobranocka - Marceli Szpak dziwi siÄ Ĺwiatu - Wszystko jak co roku
21:00WiadomoĹci
21:30Pogoda
21:35Sport
21:45Zemsta
23:30Wielka moc - koncert Wielkanocny Telewizji Polskiej i Radia Plus
Понедельник, 22 Апреля
00:15Wielkanoc z DwĂłjkÄ
01:00Parada oszustĂłw - odc. 1/4 - Jaguar 1936
01:55Parada oszustĂłw - odc. 2/4 - Tajny detektyw
02:45Dobranocka za oceanem - Marceli Szpak dziwi siÄ Ĺwiatu - Wszystko jak
03:00WiadomoĹci
03:30Sport
03:40Zemsta
05:30Laskowik and Malicki - wydanie ĹwiÄteczne - Wielkanoc
06:20Oczy w oczy - (114) Redbad Klynstra - Komarnicki
06:50Szlakiem miejsc niezwykĹych - Pomniki Historii - Kalwaria Zebrzydowska
07:00ZĹoty Ĺrodek
08:45Wielka moc - koncert Wielkanocny Telewizji Polskiej i Radia Plus
09:40Szatan z siĂłdmej klasy
Ĺpiewajmy z ArkÄ Alleluja
Wielkanoc z DwĂłjkÄ
Regina Coeli
Jezus w Afryce
Historia jednego obrazu - /25/ Ekstaza Ĺw. Franciszka - El Greco
Ostatnia akcja
Teatr Telewizji - Paradiso
Zakochaj siÄ w Polsce s.I - odc. 32 Sierpc - Wielkanoc
Laskowik and Malicki - wydanie ĹwiÄteczne - Wielkanoc
Teleexpress
Parada oszustĂłw - odc. 3/4 - Mistrz zawsze traci
Parada oszustĂłw - odc. 4/4 - Ĺadny gips
Dobranocka - Dziwny Ĺwiat kota Filemona - Wielkanocne sprzÄtanie
21:00WiadomoĹci
21:30Pogoda
21:35Sport
21:45O mnie siÄ nie martw - s. IX odc. 5/13*
22:35Teatr Telewizji - Paradiso
Вторник, 23 Апреля
00:05Osiecka Masterclass
01:00Parada oszustĂłw - odc. 3/4 - Mistrz zawsze traci
01:40Parada oszustĂłw - odc. 4/4 - Ĺadny gips
02:45Dobranocka za oceanem - Dziwny Ĺwiat kota Filemona - Wielkanocne sprzÄ