Источник

13.0E 10796:V:27500 [nc+]

Канал сканирован

Сегодня в 06:52:02

EPG обновлено

Сегодня в 06:53:03


Понедельник, 15 Апреля
07:20Mami Fatale (odc. 7)
07:30Dziwne przygody koziołka Matołka (odc. 8)
07:45My little pony (odc. 5)
08:10Shimmer i Shine 1 (odc. 7)
08:40Smerfy (odc. 209)
09:05Stacyjkowo (odc. 113)
09:20Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham (odc. 20)
09:35Bella i Sebastian (odc. 44)
09:50Masza i niedźwiedź (odc. 64)
10:00Krecik i panda (odc. 32)
10:15Bajki Bolka i Lolka (odc. 11)
10:30Domisie (odc. 420)
11:00Mój zwierzyniec (odc. 23)
11:15Strażak Sam 8 (odc. 2)
11:30Świnka Peppa 5 (odc. 15)
11:35Świnka Peppa 3 (odc. 15)
11:45Robot Trains (odc. 13)
12:05Wissper 1 (odc. 31)
12:10Wissper 1 (odc. 32)
12:25My little pony 5 (odc. 6)
12:50Shimmer i Shine (odc. 46)
13:15Śpiewajmy z Arką Alleluja
13:20Miś Uszatek (odc. 32)
13:25Miś Uszatek (odc. 33)
13:35Miś Uszatek (odc. 34)
13:50Stacyjkowo (odc. 126)
14:00Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham (odc. 72)
14:15Bella i Sebastian (odc. 45)
14:30Masza i niedźwiedź (odc. 17)
14:35Krecik i panda (odc. 20)
14:40Krecik i panda (odc. 20)
14:55Księga Ksiąg (odc. 7)
15:25Dzień, w którym Heniś poznał... 2 (odc. 1)
15:35Dzień, w którym Heniś poznał... 2 (odc. 47)
15:40Tabaluga (odc. 14)
16:10Mój zwierzyniec (odc. 24)
16:25Kasia i Mim-Mim (odc. 48)
16:30Kasia i Mim-Mim (odc. 48)
16:40Domisie (odc. 414)
16:45Domisie (odc. 414)
17:10Nela - mała reporterka (odc. 11)
17:30Dinotrux 3 (odc. 3)
18:00Transformers Rescue Bots 3 (odc. 1)
18:25Robot Trains (odc. 14)
18:45Wissper 1 (odc. 33)
18:55Wissper 1 (odc. 34)
19:05My little pony 5 (odc. 7)
19:30Shimmer i Shine 2 (odc. 7)
20:00Smerfy (odc. 211)
20:25Stacyjkowo (odc. 96)
20:35Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham (odc. 9)
20:45Bella i Sebastian (odc. 46)
20:55Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom (o
21:05Masza i niedźwiedź (odc. 36)
21:10Masza i niedźwiedź (odc. 36)
21:15Masza i niedźwiedź (odc. 48)
21:25Krecik i panda (odc. 5)
21:40Inazuma Eleven (odc. 74)
21:45Inazuma Eleven (odc. 74)
22:10Ninjago - mistrzowie spinjitzu 4 (odc. 5)
22:40Królik Bugs (odc. 24)
23:10Rok w ogrodzie (odc. 739)
23:35Jak to działa? (odc. 151)
Вторник, 16 Апреля
00:05W piątą stronę świata (odc. 3)
00:10W piątą stronę świata (odc. 3)
00:50Przerwa
01:00Przerwa
05:35Nela - mała reporterka (odc. 11)
05:50Przyjaciele lasu (odc. 28)
08:15Shimmer i Shine 1 (odc. 2)
08:45Smerfy (odc. 210)
09:05Stacyjkowo (odc. 114)
09:20Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham (odc. 21)
09:35Bella i Sebastian (odc. 45)
09:50Masza i niedźwiedź (odc. 65)
10:00Krecik i panda (odc. 33)
10:15Bajki Bolka i Lolka (odc. 12)
10:30Domisie (odc. 414)
11:00Przyjaciele lasu (odc. 27)
11:15Strażak Sam 8 (odc. 4)
11:30Świnka Peppa 5 (odc. 16)
11:35Świnka Peppa 3 (odc. 16)
11:45Robot Trains (odc. 14)
12:05Wissper 1 (odc. 33)
12:10Wissper 1 (odc. 34)
12:25My little pony 5 (odc. 7)
12:50Shimmer i Shine 3 (odc. 4)
13:20Miś Uszatek (odc. 35)
13:25Miś Uszatek (odc. 36)
13:35Miś Uszatek (odc. 37)
13:50Stacyjkowo (odc. 127)
14:00Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham 3 (odc. 21)
14:15Bella i Sebastian (odc. 46)
14:30Masza i niedźwiedź (odc. 18)
14:35Krecik i panda (odc. 21)
14:55Teleranek (odc. 81)
15:10Timmy i przyjaciele (odc. 22)
15:25Dzień, w którym Heniś poznał... 2 (odc. 28)
15:40Tabaluga (odc. 15)
16:10Przyjaciele lasu (odc. 28)
16:25Kasia i Mim-Mim (odc. 49)
16:40Domisie (odc. 411)
17:10Nela - mała reporterka (odc. 12)
17:30Dinotrux (odc. 27)
18:00Transformers Rescue Bots 3 (odc. 2)
18:25Robot Trains (odc. 15)
18:45Wissper 1 (odc. 35)
18:55Wissper 1 (odc. 36)
19:05My little pony 5 (odc. 8)
19:30Shimmer i Shine 2 (odc. 8)
20:00Smerfy (odc. 212)
20:20Stacyjkowo (odc. 97)
20:30Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham 1 (odc. 2)
20:45Bella i Sebastian (odc. 47)
20:55Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom (o
21:10Masza i niedźwiedź (odc. 37)
21:15Masza i niedźwiedź (odc. 49)
21:25Krecik i panda (odc. 6)
21:45Inazuma Eleven (odc. 75)
22:10Ninjago - mistrzowie spinjitzu 4 (odc. 6)
22:40Nowe Zwariowane Melodie (odc. 25)
23:10Okrasa łamie przepisy (odc. 155)
23:40Jak to działa? (odc. 150)
Среда, 17 Апреля
00:10W piątą stronę świata (odc. 4)
00:55Przerwa
01:00Przerwa
05:30Nela - mała reporterka (odc. 12)
05:50Zwierzaki Czytaki (odc. 37)
06:05Supełkowe ABC (odc. 76)
06:35Miś Fantazy (odc. 9)
06:50Agi Bagi (odc. 22)
07:05Rodzina Treflików (odc. 48)
07:20Mami Fatale (odc. 9)
07:30Dziwne przygody koziołka Matołka (odc. 10)
07:45My little pony 5 (odc. 7)
08:10Shimmer i Shine 1 (odc. 4)
08:40Smerfy (odc. 211)
09:10Stacyjkowo (odc. 115)
09:20Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham (odc. 22)
09:35Bella i Sebastian (odc. 46)
09:50Masza i niedźwiedź (odc. 1)
10:00Krecik i panda (odc. 34)
10:15Bajki Bolka i Lolka (odc. 13)
10:30Domisie (odc. 411)
11:00Zwierzaki Czytaki (odc. 57)
11:15Strażak Sam 8 (odc. 5)
11:30Świnka Peppa 5 (odc. 17)
11:35Świnka Peppa 3 (odc. 17)
11:45Robot Trains (odc. 15)
12:05Wissper 1 (odc. 35)
12:10Wissper 1 (odc. 36)
12:25My little pony 5 (odc. 8)
12:50Shimmer i Shine 3 (odc. 11)
13:20Miś Uszatek (odc. 38)
13:25Miś Uszatek (odc. 39)
13:35Miś Uszatek (odc. 40)
13:50Stacyjkowo (odc. 128)
14:00Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham (odc. 74)
14:15Bella i Sebastian (odc. 47)
14:30Masza i niedźwiedź (odc. 19)
14:35Krecik i panda (odc. 22)
14:55Supełkowe ABC (odc. 134)
15:10Timmy i przyjaciele 1 (odc. 23)
15:25Dzień, w którym Heniś poznał... 2 (odc. 29)
15:35Śpiewajmy z Arką Alleluja (odc. 9)
15:40Tabaluga (odc. 16)
16:10Zwierzaki Czytaki (odc. 37)
16:25Kasia i Mim-Mim (odc. 50)
16:40Domisie (odc. 427)
17:10Nela - mała reporterka (odc. 13)
17:25Śpiewajmy z Arką Alleluja (odc. 1)
17:30Dinotrux (odc. 28)
18:00Transformers Rescue Bots 3 (odc. 3)
18:25Robot Trains (odc. 16)
18:45Wissper 1 (odc. 37)
18:55Wissper 1 (odc. 38)
19:05My little pony 5 (odc. 9)
19:30Shimmer i Shine 2 (odc. 10)
20:00Smerfy (odc. 213)
20:20Stacyjkowo (odc. 98)
20:30Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham (odc. 11)
20:45Bella i Sebastian (odc. 48)
20:55Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom (o
21:10Masza i niedźwiedź (odc. 38)
21:20Masza i niedźwiedź (odc. 50)
21:30Krecik i panda (odc. 7)
21:45Inazuma Eleven (odc. 76)
22:15Ninjago - mistrzowie spinjitzu 4 (odc. 7)
22:45Nowe Zwariowane Melodie (odc. 26)
23:10Moda na rodzinę (odc. 110)
23:40Jak to działa? (odc. 139)
23:45Jak to działa? (odc. 139)
Четверг, 18 Апреля
00:15W piątą stronę świata (odc. 5)
01:00Przerwa
01:05Przerwa
05:30Nela - mała reporterka (odc. 13)
05:35Nela - mała reporterka (odc. 13)
05:50Nieziemscy (odc. 9)
06:05Supełkowe ABC (odc. 77)
06:35Miś Fantazy (odc. 10)
06:55Agi Bagi (odc. 23)
07:05Rodzina Treflików (odc. 49)
07:20Mami Fatale (odc. 10)
07:30Dziwne przygody koziołka Matołka (odc. 11)
07:45My little pony 5 (odc. 8)
08:10Shimmer i Shine 1 (odc. 6)
08:40Smerfy (odc. 212)
09:10Stacyjkowo (odc. 116)
09:20Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham (odc. 23)
09:35Bella i Sebastian (odc. 47)
09:50Masza i niedźwiedź (odc. 2)
10:00Krecik i panda (odc. 35)
10:15Bolek i Lolek na wakacjach (odc. 1)
10:30Domisie (odc. 427)
11:00Nieziemscy (odc. 9)
11:15Strażak Sam 8 (odc. 6)
11:30Świnka Peppa 5 (odc. 18)
11:35Świnka Peppa 3 (odc. 18)
11:45Robot Trains (odc. 16)
12:05Wissper 1 (odc. 37)
12:10Wissper 1 (odc. 38)
12:15Wissper 1 (odc. 38)
12:25My little pony 5 (odc. 9)
12:50Shimmer i Shine (odc. 49)
13:20Miś Uszatek (odc. 41)
13:25Miś Uszatek (odc. 42)
13:35Miś Uszatek (odc. 43)
13:50Stacyjkowo 1 (odc. 1)
14:00Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham (odc. 75)
14:15Bella i Sebastian (odc. 48)
14:30Masza i niedźwiedź (odc. 22)
14:35Krecik i panda (odc. 23)
14:55Księga Ksiąg (odc. 10)
15:25Dzień, w którym Heniś poznał... (odc. 30)
15:30Śpiewajmy z Arką Alleluja (odc. 2)
15:40Tabaluga (odc. 17)
16:10Nieziemscy (odc. 9)
16:25Kasia i Mim-Mim (odc. 51)
16:30Kasia i Mim-Mim (odc. 51)
16:40Domisie (odc. 426)
16:45Domisie (odc. 426)
17:10Nela - mała reporterka (odc. 14)
17:30Dinotrux (odc. 29)
18:00Transformers Rescue Bots 3 (odc. 4)
18:25Robot Trains (odc. 17)
18:45Wissper 1 (odc. 39)
18:55Wissper 1 (odc. 40)
19:05My little pony 5 (odc. 10)
19:30Shimmer i Shine 2 (odc. 9)
20:00Smerfy (odc. 214)
20:20Stacyjkowo (odc. 99)
20:30Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham (odc. 12)
20:45Bella i Sebastian (odc. 49)
20:55Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom (o
21:05Masza i niedźwiedź (odc. 39)
21:15Masza i niedźwiedź (odc. 51)
21:25Krecik i panda (odc. 8)
21:40Inazuma Eleven (odc. 77)
22:10Ninjago - mistrzowie spinjitzu 4 (odc. 8)
22:40Gabriel
Пятница, 19 Апреля
00:10W piątą stronę świata (odc. 6)
00:55Przerwa
01:00Przerwa
05:35Nela - mała reporterka (odc. 14)
05:50Margolcia i Miś zapraszają dziś (odc. 110)
05:55Margolcia i Miś zapraszają dziś (odc. 110)
06:10Supełkowe ABC (odc. 78)
06:35Miś Fantazy (odc. 11)
06:55Agi Bagi (odc. 24)
07:10Rodzina Treflików (odc. 50)
07:20Mami Fatale (odc. 11)
07:25Mami Fatale (odc. 11)
07:30Dziwne przygody koziołka Matołka (odc. 12)
07:35Dziwne przygody koziołka Matołka (odc. 12)
07:45My little pony 5 (odc. 9)
08:10Shimmer i Shine 1 (odc. 3)
08:15Shimmer i Shine 1 (odc. 3)
08:40Smerfy (odc. 213)
08:45Smerfy (odc. 213)
09:10Stacyjkowo (odc. 117)
09:20Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham (odc. 24)
09:35Bella i Sebastian (odc. 48)
09:50Masza i niedźwiedź (odc. 5)
10:00Krecik i panda (odc. 36)
10:15Bolek i Lolek na wakacjach (odc. 2)
10:30Domisie (odc. 426)
11:00Margolcia i Miś zapraszają dziś (odc. 157)
11:15Strażak Sam 8 (odc. 7)
11:30Świnka Peppa 5 (odc. 19)
11:35Świnka Peppa 3 (odc. 19)
11:45Robot Trains (odc. 17)
12:05Wissper 1 (odc. 39)
12:10Wissper 1 (odc. 40)
12:25My little pony 5 (odc. 10)
12:50Shimmer i Shine (odc. 50)
13:20Miś Uszatek (odc. 45)
13:25Miś Uszatek (odc. 46)
13:35Miś Uszatek (odc. 47)
13:50Stacyjkowo 1 (odc. 2)
14:00Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham 3 (odc. 24)
14:15Bella i Sebastian (odc. 49)
14:30Masza i niedźwiedź (odc. 23)
14:35Krecik i panda (odc. 24)
14:55Księga Ksiąg (odc. 4)
15:25Dzień, w którym Heniś poznał... (odc. 31)
15:35Śpiewajmy z Arką Alleluja (odc. 3)
15:40Tabaluga (odc. 18)
16:10Margolcia i Miś zapraszają dziś (odc. 158)
16:25Kasia i Mim-Mim (odc. 17)
16:40Domisie (odc. 410)
16:45Domisie (odc. 410)
17:10Nela - mała reporterka (odc. 15)
17:30Dinotrux (odc. 30)
18:00Transformers Rescue Bots 3 (odc. 5)
18:25Robot Trains (odc. 18)
18:45Wissper 1 (odc. 41)
18:55Wissper 1 (odc. 42)
19:05My little pony 5 (odc. 11)
19:30Shimmer i Shine 2 (odc. 31)
20:00Smerfy (odc. 215)
20:20Stacyjkowo (odc. 100)
20:30Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham (odc. 13)
20:40Bella i Sebastian (odc. 50)
20:55Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom (o
21:05Masza i niedźwiedź (odc. 40)
21:15Masza i niedźwiedź (odc. 52)
21:25Krecik i panda (odc. 9)
21:40Inazuma Eleven (odc. 78)
22:10Ninjago - mistrzowie spinjitzu 4 (odc. 9)
22:40Akademia pana Kleksa (odc. 1)
Суббота, 20 Апреля
00:05W piątą stronę świata (odc. 7)
00:55Przerwa
05:30Nela - mała reporterka (odc. 15)
05:50Margolcia i Miś zapraszają dziś (odc. 158)
06:05Supełkowe ABC (odc. 79)
06:35Miś Fantazy (odc. 12)
06:55Agi Bagi (odc. 27)
07:10Rodzina Treflików (odc. 51)
07:20Mami Fatale (odc. 12)
07:30Dziwne przygody koziołka Matołka (odc. 13)
07:45My little pony 5 (odc. 10)
08:15Shimmer i Shine 1 (odc. 9)
08:45Smerfy (odc. 214)
09:10Stacyjkowo 5 (odc. 12)
09:20Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham (odc. 25)
09:35Bella i Sebastian (odc. 49)
09:55Masza i niedźwiedź (odc. 6)
10:00Krecik i panda (odc. 37)
10:15Bolek i Lolek na wakacjach (odc. 3)
10:30Domisie (odc. 410)
11:00Supełkowe ABC (odc. 154)
11:15Strażak Sam 8 (odc. 9)
11:30Świnka Peppa 5 (odc. 20)
11:35Świnka Peppa 3 (odc. 20)
11:45Robot Trains (odc. 18)
12:05Wissper 1 (odc. 41)
12:15Wissper 1 (odc. 42)
12:25My little pony 5 (odc. 11)
12:50Shimmer i Shine (odc. 51)
13:20Miś Uszatek (odc. 48)
13:25Miś Uszatek (odc. 49)
13:35Miś Uszatek (odc. 50)
13:50Stacyjkowo 1 (odc. 3)
14:00Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham 3 (odc. 26)
14:15Bella i Sebastian (odc. 50)
14:30Masza i niedźwiedź (odc. 24)
14:35Krecik i panda (odc. 25)
14:55Księga Ksiąg (odc. 24)
15:25Dzień, w którym Heniś poznał... (odc. 32)
15:40Tabaluga (odc. 19)
16:10Nieziemscy (odc. 10)
16:25Yakari (odc. 1)
16:40W krainie baśni (odc. 15)
17:05Śpiewajmy z Arką Alleluja (odc. 3)
17:10Nela - mała reporterka (odc. 16)
17:30Dinotrux (odc. 31)
18:00Transformers Rescue Bots 3 (odc. 6)
18:25Robot Trains (odc. 19)
18:45Sara i Kaczorek 2 (odc. 31)
18:55Sara i Kaczorek 2 (odc. 32)
19:05My little pony 5 (odc. 12)
19:30Shimmer i Shine (odc. 32)
20:00Rodzina Rabatków (odc. 1)
20:25Stacyjkowo (odc. 101)
20:35Pszczółka Maja (odc. 1)
20:45Bella i Sebastian (odc. 51)
21:00Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom (o
21:10Masza i niedźwiedź (odc. 41)
21:15Masza i niedźwiedź (odc. 41)
21:15Masza i niedźwiedź (odc. 53)
21:20Masza i niedźwiedź (odc. 53)
21:30Krecik i panda (odc. 10)
21:50Inazuma Eleven (odc. 79)
22:15Ninjago - mistrzowie spinjitzu (odc. 44)
22:45Akademia pana Kleksa (odc. 2)
Воскресенье, 21 Апреля
00:10W piątą stronę świata (odc. 8)
00:55Przerwa
01:00Przerwa
05:30Nela - mała reporterka (odc. 16)
05:45Zaczarowany świat (odc. 5)
05:50Zaczarowany świat (odc. 5)
06:05Supełkowe ABC (odc. 80)
06:35Miś Fantazy (odc. 13)
06:55Agi Bagi (odc. 28)
07:10Rodzina Treflików (odc. 52)
07:20Mami Fatale (odc. 13)
07:30Dziwne przygody koziołka Matołka (odc. 14)
07:45My little pony 5 (odc. 11)
08:15Shimmer i Shine 1 (odc. 5)
08:45Smerfy (odc. 215)
09:10Stacyjkowo (odc. 119)
09:20Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham (odc. 26)
09:35Bella i Sebastian (odc. 50)
09:55Masza i niedźwiedź (odc. 7)
Krecik i panda (odc. 38)
Bolek i Lolek na wakacjach (odc. 4)
Domisie (odc. 387)
Śpiewajmy z Arką Alleluja (odc. 5)
Parauszek i przyjaciele (odc. 26)
Śpiewajmy z Arką Alleluja (odc. 6)
Strażak Sam 8 (odc. 10)
Świnka Peppa 5 (odc. 21)
Świnka Peppa 3 (odc. 21)
Robot Trains (odc. 19)
Sara i Kaczorek 2 (odc. 31)
Sara i Kaczorek 2 (odc. 32)
My little pony 5 (odc. 12)
Shimmer i Shine (odc. 52)
Miś Uszatek (odc. 52)
Miś Uszatek (odc. 53)
Miś Uszatek (odc. 54)
Stacyjkowo 1 (odc. 4)
Pszczółka Maja (odc. 27)
Bella i Sebastian (odc. 51)
Masza i niedźwiedź (odc. 25)
Krecik i panda (odc. 26)
Krecik i panda (odc. 26)
Księga Ksiąg (odc. 11)
Dzień, w którym Heniś poznał... 2 (odc. 33)
Tabaluga (odc. 20)
Tabaluga (odc. 20)
Zwierzaki Czytaki (odc. 59)
Zwierzaki Czytaki (odc. 59)
Yakari (odc. 2)
Śpiewajmy z Arką Alleluja
Dinotrux (odc. 32)
Transformers Rescue Bots 3 (odc. 7)
Robot Trains (odc. 20)
Sara i Kaczorek 2 (odc. 33)
Sara i Kaczorek 2 (odc. 34)
My little pony 5 (odc. 13)
Shimmer i Shine 2 (odc. 13)
Śpiewajmy z Arką Alleluja (odc. 5)
Rodzina Rabatków (odc. 3)
Stacyjkowo (odc. 102)
Stacyjkowo (odc. 102)
Pszczółka Maja (odc. 2)
Pszczółka Maja (odc. 2)
Bella i Sebastian (odc. 52)
Bella i Sebastian (odc. 52)
21:00Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom (o
21:05Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom (o
21:10Masza i niedźwiedź (odc. 42)
21:15Śpiewajmy z Arką Alleluja (odc. 7)
21:20Masza i niedźwiedź (odc. 54)
21:20Masza i niedźwiedź (odc. 42)
21:25Masza i niedźwiedź (odc. 54)
21:35Krecik i panda (odc. 11)
21:40Krecik i panda (odc. 11)
21:50Inazuma Eleven (odc. 80)
21:55Inazuma Eleven (odc. 80)
22:20Ninjago - mistrzowie spinjitzu 4 (odc. 45)
22:25Ninjago - mistrzowie spinjitzu 4 (odc. 45)
22:45Podróże pana Kleksa (odc. 1)
22:50Podróże pana Kleksa (odc. 1)
Понедельник, 22 Апреля
00:15Dziewczyna i chłopak (odc. 1)
00:20Dziewczyna i chłopak (odc. 1)
01:05Przerwa
01:10Przerwa
05:30Nela - mała reporterka (odc. 16)
05:45Mój zwierzyniec (odc. 24)
06:05Supełkowe ABC (odc. 81)
06:30Kuba i Śruba (odc. 1)
06:50Agi Bagi (odc. 29)
07:00Rodzina Treflików (odc. 1)
07:05Rodzina Treflików (odc. 1)
07:15Mami Fatale 2 (odc. 1)
07:25Dziwne przygody koziołka Matołka (odc. 15)
07:40My little pony 5 (odc. 12)
08:05Shimmer i Shine 1 (odc. 12)
08:10Shimmer i Shine 1 (odc. 12)
08:35Rodzina Rabatków (odc. 1)
09:05Stacyjkowo (odc. 120)
09:20Pszczółka Maja (odc. 79)
09:35Bella i Sebastian (odc. 51)
09:50Masza i niedźwiedź (odc. 8)
Krecik i panda (odc. 39)
Bolek i Lolek na wakacjach (odc. 5)
Domisie (odc. 393)
Mój zwierzyniec (odc. 21)
Strażak Sam 8 (odc. 11)
Świnka Peppa 5 (odc. 22)
Świnka Peppa 3 (odc. 22)
Robot Trains (odc. 20)
Sara i Kaczorek 2 (odc. 33)
Sara i Kaczorek 2 (odc. 34)
My little pony 5 (odc. 13)
Shimmer i Shine (odc. 53)
Miś Uszatek (odc. 55)
Miś Uszatek (odc. 56)
Miś Uszatek (odc. 57)
Stacyjkowo 1 (odc. 5)
Pszczółka Maja (odc. 28)
Bella i Sebastian (odc. 52)
Masza i niedźwiedź (odc. 26)
Krecik i panda (odc. 27)
Księga Ksiąg (odc. 9)
Dzień, w którym Heniś poznał... (odc. 34)
Tabaluga (odc. 21)
Zaczarowany świat (odc. 6)
Yakari (odc. 3)
W krainie baśni (odc. 17)
W krainie baśni (odc. 17)
Figu Migu (odc. 1)
Nela - mała reporterka (odc. 17)
Dinotrux (odc. 33)
Transformers Rescue Bots 3 (odc. 8)
Robot Trains (odc. 21)
Sara i Kaczorek 2 (odc. 35)
Sara i Kaczorek 2 (odc. 36)
My little pony 5 (odc. 14)
Shimmer i Shine 2 (odc. 14)
Rodzina Rabatków (odc. 4)
Stacyjkowo (odc. 103)
Pszczółka Maja (odc. 3)
21:00Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom (o
21:10Masza i niedźwiedź (odc. 43)
21:15Masza i niedźwiedź (odc. 55)
21:20Masza i niedźwiedź (odc. 55)
21:30Krecik i panda (odc. 12)
21:50Inazuma Eleven (odc. 81)
22:15Ninjago - mistrzowie spinjitzu 5 (odc. 2)
22:45Podróże pana Kleksa (odc. 2)
Вторник, 23 Апреля
00:05Dziewczyna i chłopak (odc. 2)
00:10Dziewczyna i chłopak (odc. 2)
00:55Przerwa
05:30Nela - mała reporterka (odc. 17)
05:45Przyjaciele lasu (odc. 29)
06:00Supełkowe ABC (odc. 82)
06:30Kuba i Śruba 1 (odc. 2)
06:50Agi Bagi (odc. 30)
07:00Rodzina Treflików (odc. 2)
07:15Mami Fatale 2 (odc. 2)
07:25Dziwne przygody koziołka Matołka (odc. 16)
07:40My little pony 5 (odc. 13)
08:05Shimmer i Shine (odc. 13)
08:35Rodzina Rabatków (odc. 3)
09:05Stacyjkowo (odc. 121)
09:20Pszczółka Maja (odc. 80)
09:35Bella i Sebastian (odc. 52)
09:50Masza i niedźwiedź (odc. 9)
Krecik i panda (odc. 40)
Bolek i Lolek na wakacjach (odc. 6)
Domisie (odc. 396)
Przyjaciele lasu (odc. 28)
Strażak Sam 8 (odc. 12)
Świnka Peppa 5 (odc. 23)
Świnka Peppa 3 (odc. 23)
Robot Trains (odc. 21)
Sara i Kaczorek 2 (odc. 35)
Sara i Kaczorek 2 (odc. 36)
My little pony 5 (odc. 14)
Shimmer i Shine (odc. 54)
Miś Uszatek (odc. 58)
Miś Uszatek (odc. 60)
Miś Uszatek (odc. 61)
Stacyjkowo 1 (odc. 6)
Pszczółka Maja (odc. 29)
Pamiętnik Florki 1 (odc. 1)
Masza i niedźwiedź (odc. 28)
Krecik i panda (odc. 28)
Teleranek (odc. 73)
Timmy i przyjaciele 1 (odc. 24)
Dzień, w którym Heniś poznał... 2 (odc. 35)
Tabaluga (odc. 22)
Przyjaciele lasu (odc. 29)
Yakari (odc. 4)
Domisie (odc. 421)
Nela - mała reporterka (odc. 18)
Dinotrux (odc. 34)
Transformers Rescue Bots 3 (odc. 9)
Robot Trains (odc. 22)
Sara i Kaczorek 2 (odc. 37)
Sara i Kaczorek 2 (odc. 78)
My little pony 5 (odc. 15)
Shimmer i Shine 2 (odc. 16)
Rodzina Rabatków (odc. 5)
Stacyjkowo (odc. 104)
Pszczółka Maja (odc. 4)
Pamiętnik Florki 1 (odc. 2)
Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom (o
21:05Masza i niedźwiedź (odc. 44)
21:10Masza i niedźwiedź (odc. 56)
21:25Krecik i panda (odc. 13)
21:40Inazuma Eleven (odc. 82)
22:10Ninjago - mistrzowie spinjitzu 4 (odc. 47)
22:40Tom i Jerry Show (odc. 6)
23:05Okrasa łamie przepisy (odc. 184)
23:35Jak to działa? (odc. 114)
Среда, 24 Апреля
00:10Dziewczyna i chłopak (odc. 3)
00:55Przerwa
05:30Nela - mała reporterka (odc. 18)
05:45Zwierzaki Czytaki (odc. 38)
06:00Supełkowe ABC (odc. 83)
06:30Kuba i Śruba 1 (odc. 3)
06:50Agi Bagi (odc. 31)
07:05Rodzina Treflików (odc. 3)
07:15Mami Fatale 2 (odc. 3)
07:25Dziwne przygody koziołka Matołka (odc. 17)
07:40My little pony 5 (odc. 14)
08:10Shimmer i Shine 1 (odc. 14)
08:35Rodzina Rabatków (odc. 4)
09:05Stacyjkowo (odc. 122)
09:20Pszczółka Maja (odc. 81)
09:35Pamiętnik Florki 1 (odc. 1)
09:50Masza i niedźwiedź (odc. 12)
Krecik i panda (odc. 41)
Bolek i Lolek na wakacjach (odc. 7)
Domisie (odc. 421)
Zwierzaki Czytaki (odc. 59)
Strażak Sam 8 (odc. 13)
Świnka Peppa 5 (odc. 24)
Świnka Peppa 3 (odc. 24)
Robot Trains (odc. 22)
Sara i Kaczorek 2 (odc. 37)
Sara i Kaczorek 2 (odc. 78)
My little pony 5 (odc. 15)
Shimmer i Shine (odc. 55)
Miś Uszatek (odc. 62)
Miś Uszatek (odc. 63)
Miś Uszatek (odc. 64)
Stacyjkowo (odc. 7)
Pszczółka Maja (odc. 30)
Pamiętnik Florki 1 (odc. 2)
Masza i niedźwiedź (odc. 29)
Krecik i panda (odc. 29)
Supełkowe ABC (odc. 154)
Timmy i przyjaciele 1 (odc. 25)
Dzień, w którym Heniś poznał... 2 (odc. 36)
Tabaluga (odc. 23)
Zwierzaki Czytaki (odc. 38)
Yakari (odc. 5)
Domisie (odc. 422)
Nela - mała reporterka (odc. 19)
Dinotrux (odc. 35)
Transformers Rescue Bots 3 (odc. 10)
Robot Trains (odc. 23)
Sara i Kaczorek 2 (odc. 79)
Sara i Kaczorek 2 (odc. 80)
My little pony 5 (odc. 16)
Shimmer i Shine 2 (odc. 15)
Rodzina Rabatków (odc. 6)
Stacyjkowo (odc. 105)
Pszczółka Maja (odc. 5)
Pamiętnik Florki 1 (odc. 3)
Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom (o
21:05Masza i niedźwiedź (odc. 45)
21:10Masza i niedźwiedź (odc. 57)
21:25Krecik i panda (odc. 14)
21:40Inazuma Eleven (odc. 83)
22:10Ninjago - mistrzowie spinjitzu 5 (odc. 4)
22:40Tom i Jerry Show (odc. 7)
23:05Moda na rodzinę (odc. 109)
23:35Jak to działa? (odc. 113)
Четверг, 25 Апреля
00:05Dziewczyna i chłopak (odc. 4)
01:00Przerwa