Источник

13.0E 10796:V:27500 [nc+]

Канал сканирован

Сегодня в 13:32:02

EPG обновлено

Сегодня в 13:33:02


Понедельник, 12 Августа
00:40Przerwa
05:55Finn
07:25Podróż marzeń (odc. 2)
08:10Madagaskar. W krainie Betsimiraka
09:05Madagaskar. W krainie Antankarana
10:00Sniff i nawiedzony zamek
11:20Shirley Temple (odc. 1)
12:30Shirley Temple (odc. 2)
13:30Kraina wielkich marzeń
15:05Projekt Dinozaur
16:25Gaduła
17:45Jonatana i czarownica
19:05Mały pingwin Yona Yona
20:30Ewa i Ognisty Koń
22:00Etienne!
23:25Pan Barrington
Вторник, 13 Августа
01:00Przerwa
06:10Lisa i tygrys szablozębny
07:35Shirley Temple show - Leniwy smok
08:30Shirley Temple show - The Land of Oz
09:25Scyzoryk
10:55Księżniczka i gobliny
11:50Abel - latający windziarz
13:35Lodowy smok
14:50Młodzi duchem
16:35Aniołeczku, zrób przyjemność
18:00Mała syrenka
18:55Pies na tropie
20:25Turek
22:00Spalony
23:30Daj czadu
Среда, 14 Августа
00:55Przerwa
06:20Eryk w krainie owadów
08:00Niebieski ptak
09:20Kłopotliwy przyjaciel
11:00Świątynia koszykówki
12:35Pas startowy
14:05Mój pan mąż
15:35Kubuś Puchatek
16:30Hathi
18:05Przebudzenie Historia Waltera Gretzkyego
19:30Shirley Temple Show - Pippi
20:25Maszynista
22:00Chlor
23:35Memsahib
Четверг, 15 Августа
01:15Przerwa
05:55Kraina wielkich marzeń
07:30Dzieciaki mojej siostry same w domu
08:50Paczka z Sugar Creek Nawrócenie łobuzów
10:05Kopalnie króla Salomona
11:30Kopalnie króla Salomona
12:55Matuzalem
14:45Marco Polo
16:15Marco Polo
17:40Mariken
19:10Dziesięcioro przykazań
20:35Dziesięcioro przykazań
22:00Mój brat, Gapcio
23:35Monte Walsh
Пятница, 16 Августа
01:25Przerwa
06:05Dom kamiennych małp
07:30Shirley Temple (odc. 1)
08:40Shirley Temple (odc. 2)
09:40Gaduła
11:00Afryka - wyprawa na safari
12:25Gdzie jest koń świętego Mikołaja?
14:00Kraina wielkich marzeń
15:35Księżniczka i gobliny
16:30Kijanka i wieloryb
18:05Mała syrenka
19:00Dzieciaki bez granic wiele hałasu o szkołę
20:30Finn
22:00Historia Elvisa
23:30Przebudzenie Historia Waltera Gretzkyego
Суббота, 17 Августа
00:55Przerwa
06:10Eryk w krainie owadów
07:50Wojna pomponów
09:20Kijanka i wieloryb
10:55Podróż marzeń (odc. 3)
11:40Pan Batignole
13:20Stracone marzenia
Tajemnica spalonego domu
Kochać i być kochanym
Kauwboy. Chłopiec i kawka
Lodowy smok
21:05Skarby cywilizacji (odc. 3)
22:00Przygody Merlina 5 (odc. 3)
22:50Młodzi duchem
Воскресенье, 18 Августа
00:35Przerwa
06:35Shirley Temple show - The Land of Oz
07:30Zielony krasnal
09:20Sniff i nawiedzony zamek
Hokey moje życie
Polleke
Mała syrenka
Tomek Oszukaniec i znaczkowy podróżnik
Simon i łowcy snów
Dom kamiennych małp
Matuzalem
21:10Bonanza Rewolwerowcy
22:00Statek do Afryki
23:30Jak własny syn
Понедельник, 19 Августа
00:45Przerwa
06:30Wielka przygoda Pima i Poma
07:45Podróż marzeń (odc. 3)
08:30Sniff i złodzieje
09:50Kłopotliwy przyjaciel
Mój pan mąż
Abel - latający windziarz
Księżniczka i gobliny
Przebudzenie Historia Waltera Gretzkyego
Shirley Temple show - Leniwy smok
Kubuś Puchatek
Niezwykła banda
Chlor
22:00Asterix na olimpiadzie
23:55Madelief - rysy na stole
Вторник, 20 Августа
01:20Przerwa
07:30Wodną bombą w kota
08:45Jonatana i czarownica
Dzieciaki mojej siostry same w domu
Maszynista
Stracone marzenia
Mała syrenka
Eryk w krainie owadów
Pan Batignole
Przepis na miłość
Projekt Dinozaur
22:00Letnie wino
23:30Etienne!
Среда, 21 Августа
00:55Przerwa