Источник

UA 650:8mhz:NONE [ZEONBUD]

Канал сканирован

Сегодня в 09:57:02

EPG обновлено

Сегодня в 09:58:02


Понедельник, 20 Мая
00:55Програма Помста природи 5 (Загублений світ)
01:45Програма Облом.UA - 7
02:10Програма Облом.UA - 7
02:35Програма Облом.UA - 7
03:00Програма Облом.UA - 7
03:20Програма Облом.UA - 7
03:40Програма Облом.UA - 7
04:00Програма Облом.UA - 7
04:20Програма Облом.UA - 7
04:40Програма Облом.UA - 7
05:00Програма Облом.UA - 7
05:20Програма Облом.UA - 7
05:40Програма Облом.UA - 7
06:00МУЛЬТФИЛЬМЫ
08:00Програма Помста природи - 2
08:30Програма Помста природи - 2
08:55Програма Помста природи - 2
09:25Програма Помста природи - 2
09:50Програма Помста природи - 2
10:15Програма Спецкор (Новини 2+2) 2019
10:50Програма Джедаї 2019
11:20Серіал Ментівські війни 3. Харків
12:15Серіал Ментівські війни 3. Харків
13:10Серіал Ментівські війни 3. Харків
14:05Серіал Ментівські війни 3. Харків
15:00Х/ф Рейс 7500
16:20Х/ф Голодний кролик атакує
18:15Програма Спецкор (Новини 2+2) 2019
18:50Програма Джедаї 2019
19:25Серіал Ментівські війни 3. Харків
20:25Серіал Ментівські війни 3. Харків
21:25Серіал Кістки
22:05Серіал Кістки
23:00Серіал Кістки
23:50Серіал Кістки
Вторник, 21 Мая
00:40Програма Облом.UA - 7
01:05Програма Облом.UA - 7
01:30Програма Облом.UA - 7
01:55Програма Облом.UA - 7
02:20Програма Облом.UA - 7
02:40Програма Облом.UA - 7
03:00Програма Облом.UA - 7
03:20Програма Облом.UA - 7
03:40Програма Облом.UA - 7
04:00Програма Облом.UA - 7
04:20Програма Облом.UA - 7
04:40Програма Облом.UA - 7
05:00Програма Облом.UA - 7
05:20Програма Облом.UA - 7
05:40Програма Облом.UA - 7
06:00МУЛЬТФИЛЬМЫ
08:00Серіал Кістки
08:50Серіал Вуличне правосуддя
09:35Програма Спецкор (Новини 2+2) 2019
Програма Джедаї 2019
Програма Рішало - 2
Програма Теорія оман (Загублений світ)
Програма Сліпа зона (Загублений світ)
Х/ф Пекло
Х/ф День, коли Земля зупинилась
Програма Помста природи 8 (загублений світ)
Програма Спецкор (Новини 2+2) 2019
Програма Джедаї 2019
Серіал Ментівські війни 3. Харків
Серіал Ментівські війни 3. Харків
21:25Серіал Кістки
22:05Серіал Кістки
23:00Серіал Кістки
23:50Серіал Кістки
Среда, 22 Мая
00:40Програма Облом.UA - 7
01:05Програма Облом.UA - 7
01:30Програма Облом.UA - 7
01:55Програма Облом.UA - 7
02:20Програма Облом.UA - 7
02:40Програма Облом.UA - 7
03:00Програма Облом.UA - 7
03:20Програма Облом.UA - 7
03:40Програма Облом.UA - 2
04:00Програма Облом.UA - 2
04:20Програма Облом.UA - 2
04:40Програма Облом.UA - 2
05:00Програма Облом.UA - 2
05:20Програма Облом.UA - 2
05:40Програма Облом.UA - 2
06:00МУЛЬТФИЛЬМЫ
08:00Серіал Вуличне правосуддя
08:55Серіал Вуличне правосуддя
09:35Програма Спецкор (Новини 2+2) 2019
Програма Джедаї 2019
Програма Рішало - 2
Програма Помста природи 7 (Загублений світ)
Програма Помста природи 8 (загублений світ)
Х/ф Ефект колібрі
Х/ф Війна
Програма Теорія оман-2 (Загублений світ)
Програма Спецкор (Новини 2+2) 2019
Програма Джедаї 2019
Серіал Ментівські війни 3. Харків
Серіал Ментівські війни 3. Харків
21:25Серіал Кістки
22:05Серіал Кістки
23:00Серіал Кістки
23:50Серіал Кістки
Четверг, 23 Мая
00:40Програма Облом.UA - 2
01:05Програма Облом.UA - 2
01:30Програма Облом.UA - 2
01:55Програма Облом.UA - 2
02:20Програма Облом.UA - 2
02:40Програма Облом.UA - 2
03:00Програма Облом.UA - 2
03:20Програма Облом.UA - 2
03:40Програма Облом.UA - 2
04:00Програма Облом.UA - 2
04:20Програма Облом.UA - 2
04:40Програма Облом.UA - 2
05:00Програма Облом.UA - 2
05:20Програма Облом.UA - 3
05:40Програма Облом.UA - 3
06:00МУЛЬТФИЛЬМЫ
08:00Серіал Вуличне правосуддя
08:50Серіал Вуличне правосуддя
09:30Програма Спецкор (Новини 2+2) 2019
Програма Джедаї 2019
Програма Рішало - 2
Програма Сліпа зона 2 (Загублений світ)
Х/ф Санктум
Х/ф Территория №8
Х/ф Нестримні
Програма Нереальні історії-4 (Загублений світ)
Програма Спецкор (Новини 2+2) 2019
Програма Джедаї 2019
Серіал Ментівські війни 3. Харків
Серіал Ментівські війни 3. Харків
21:25Серіал Кістки
22:05Серіал Кістки
23:00Серіал Кістки
23:50Серіал Кістки
Пятница, 24 Мая
00:40Програма Облом.UA - 3
01:05Програма Облом.UA - 3
01:30Програма Облом.UA - 3
01:55Програма Облом.UA - 3
02:20Програма Облом.UA - 3
02:40Програма Облом.UA - 3
03:00Програма Облом.UA - 3
03:20Програма Облом.UA - 3
03:40Програма Облом.UA - 3
04:00Програма Облом.UA - 3
04:20Програма Облом.UA - 3
04:40Програма Облом.UA - 3
05:00Програма Облом.UA - 3
05:20Програма Облом.UA - 3
05:40Програма Облом.UA - 3
06:00МУЛЬТФИЛЬМЫ
08:00Серіал Вуличне правосуддя
08:55Серіал Вуличне правосуддя
09:40Програма Спецкор (Новини 2+2) 2019
Програма Джедаї 2019
Програма Рішало - 2
Програма Нереальні історії- 2 (Загублений світ)
Програма Помста природи - 2
Х/ф Черная маска
Х/ф Вулкан
Програма Сліпа зона (Загублений світ)
Програма Спецкор (Новини 2+2) 2019
Програма Джедаї 2019
Х/ф Прямий контакт
21:10Х/ф Вязень
22:50Х/ф Холодна суміш
Суббота, 25 Мая
00:30Програма Сліпа зона 2 (Загублений світ)
01:20Програма Нереальні історії- 2 (Загублений світ)
02:10Програма Облом.UA - 3
02:35Програма Облом.UA - 3