Источник

31.5E 12324:V:30000 [GLOBECAST]

Канал сканирован

Сегодня в 15:01:03

EPG обновлено

Сегодня в 15:02:02


Понедельник, 15 Апреля
00:30Bafta Charlie
00:55Evermoor Confidential Chronicles
01:20Evermoor Confidential Chronicles
01:45Violetta
02:40Binny si Fantoma
03:05Binny si Fantoma
03:30LoliRock
03:55LoliRock
04:20Randy Cunningham Baiatul Ninja
04:45Randy Cunningham Baiatul Ninja
05:05Baiatul stridie
05:25Motanul deghizat
05:45Motanul deghizat
06:00Miraculous Buburuza si Motan Noir [AG]
06:30Miraculous Buburuza si Motan Noir [AG]
07:00Elena din Avalor [AG]
07:30Elena din Avalor [AG]
08:00O poveste incalcita Serialul
08:30Mereu la mijloc
09:00Mereu la mijloc
09:30Mech-X4
10:00K.C. Sub acoperire
10:30K.C. Sub acoperire
11:00101 Dalmatian Street [AG]
11:15101 Dalmatian Street [AG]
11:30Jessie
12:00Jessie
12:30Bizaardvark
13:00Avalon High
14:45101 Dalmatian Street [AG]
15:00Elena din Avalor [AG]
15:30Big Hero 6 The Series
16:00Ravens Home [AG]
16:30Miraculous Buburuza si Motan Noir [AG]
17:00101 Dalmatian Street [AG]
17:15101 Dalmatian Street [AG]
17:30O poveste incalcita Serialul
18:00Luna
19:00Disney The Lodge
19:30Disney The Lodge
20:00Big City Greens [AG]
20:30Ravens Home [AG]
21:00101 Dalmatian Street [AG]
21:15101 Dalmatian Street [AG]
21:30Luna
22:30Penny on M.A.R.S. [AG]
23:00Alex si trupa
23:30Alex si trupa
Вторник, 16 Апреля
00:00Bafta Charlie
00:30Bafta Charlie
00:55Evermoor Confidential Chronicles
01:20Evermoor Confidential Chronicles
01:45Violetta
02:40Binny si Fantoma
03:05Binny si Fantoma
03:30LoliRock
03:55LoliRock
04:20Randy Cunningham Baiatul Ninja
04:45Randy Cunningham Baiatul Ninja
05:05Baiatul stridie
05:25Motanul deghizat
05:45Motanul deghizat
06:00Miraculous Buburuza si Motan Noir [AG]
06:30Miraculous Buburuza si Motan Noir [AG]
07:00Elena din Avalor [AG]
07:30Elena din Avalor [AG]
08:00O poveste incalcita Serialul
08:30Mereu la mijloc
09:00Mereu la mijloc
09:30Mech-X4
10:00K.C. Sub acoperire
10:30K.C. Sub acoperire
11:00101 Dalmatian Street [AG]
11:15101 Dalmatian Street [AG]
11:30Jessie
12:00Jessie
12:30Bizaardvark
13:00Bizaardvark
13:30Ravens Home [AG]
14:00Luna
15:00Elena din Avalor [AG]
15:30Big Hero 6 The Series
16:00Ravens Home [AG]
16:30Miraculous Buburuza si Motan Noir [AG]
17:00101 Dalmatian Street [AG]
17:15101 Dalmatian Street [AG]
17:30O poveste incalcita Serialul
18:00Luna
19:00Disney The Lodge
19:30Disney The Lodge
20:00Big City Greens [AG]
20:30Ravens Home [AG]
21:00101 Dalmatian Street [AG]
21:15101 Dalmatian Street [AG]
21:30Luna
22:30Penny on M.A.R.S. [AG]
23:00Alex si trupa
23:30Alex si trupa
Среда, 17 Апреля
00:00Bafta Charlie
00:30Bafta Charlie
00:55Cronicile Evermoor
01:20Cronicile Evermoor
01:45Violetta
02:40Binny si Fantoma
03:05Binny si Fantoma
03:30LoliRock
03:55LoliRock
04:20Randy Cunningham Baiatul Ninja
04:45Randy Cunningham Baiatul Ninja
05:05Baiatul stridie
05:25Motanul deghizat
05:45Motanul deghizat
06:00Miraculous Buburuza si Motan Noir [AG]
06:30Miraculous Buburuza si Motan Noir [AG]
07:00Elena din Avalor [AG]
07:30Elena din Avalor [AG]
08:00O poveste incalcita Serialul
08:30Mereu la mijloc
09:00Mereu la mijloc
09:30Mech-X4
10:00K.C. Sub acoperire
10:30K.C. Sub acoperire
11:00101 Dalmatian Street [AG]
11:15101 Dalmatian Street [AG]
11:30Jessie
12:00Jessie
12:30Bizaardvark
13:00Bizaardvark
13:30Ravens Home [AG]
14:00Luna
15:00Elena din Avalor [AG]
15:30Big Hero 6 The Series
16:00Ravens Home [AG]
16:30Miraculous Buburuza si Motan Noir [AG]
17:00101 Dalmatian Street [AG]
17:15101 Dalmatian Street [AG]
17:30O poveste incalcita Serialul
18:00Luna
19:00Disney The Lodge
19:30Disney The Lodge
20:00Big City Greens [AG]
20:30Ravens Home [AG]
21:00101 Dalmatian Street [AG]
21:15101 Dalmatian Street [AG]
21:30Luna
22:30Penny on M.A.R.S. [AG]
23:00Alex si trupa
23:30Alex si trupa
Четверг, 18 Апреля
00:00Bafta Charlie
00:30Bafta Charlie
00:55Cronicile Evermoor
01:20Cronicile Evermoor
01:45Violetta
02:40Binny si Fantoma
03:05Binny si Fantoma
03:30LoliRock
03:55LoliRock
04:20Randy Cunningham Baiatul Ninja
04:45Randy Cunningham Baiatul Ninja
05:05Baiatul stridie
05:25Motanul deghizat
05:45Motanul deghizat
06:00Miraculous Buburuza si Motan Noir [AG]
06:30Miraculous Buburuza si Motan Noir [AG]
07:00Elena din Avalor [AG]
07:30Elena din Avalor [AG]
08:00O poveste incalcita Serialul
08:30Mereu la mijloc
09:00Mereu la mijloc
09:30Mech-X4
10:00K.C. Sub acoperire
10:30K.C. Sub acoperire
11:00101 Dalmatian Street [AG]
11:15101 Dalmatian Street [AG]
11:30Jessie
12:00Jessie
12:30Bizaardvark
13:00Bizaardvark
13:30Ravens Home [AG]
14:00Luna
15:00Elena din Avalor [AG]
15:30Big Hero 6 The Series
16:00Ravens Home [AG]
16:30Miraculous Buburuza si Motan Noir [AG]
17:00101 Dalmatian Street [AG]
17:15101 Dalmatian Street [AG]
17:30O poveste incalcita Serialul
18:00Luna
19:00Disney The Lodge
19:30Disney The Lodge
20:00Big City Greens [AG]
20:30Ravens Home [AG]
21:00101 Dalmatian Street [AG]
21:15101 Dalmatian Street [AG]
21:30Luna
22:30Penny on M.A.R.S. [AG]
23:00Alex si trupa
23:30Alex si trupa
Пятница, 19 Апреля
00:00Bafta Charlie
00:30Bafta Charlie
00:55Evermoor Confidential Chronicles
01:20Evermoor Confidential Chronicles
01:45Violetta
02:40Binny si Fantoma
03:05Binny si Fantoma
03:30LoliRock
03:55LoliRock
04:20Randy Cunningham Baiatul Ninja
04:45Randy Cunningham Baiatul Ninja
05:05Baiatul stridie
05:25Motanul deghizat
05:45Motanul deghizat
06:00Miraculous Buburuza si Motan Noir [AG]
06:30Miraculous Buburuza si Motan Noir [AG]
07:00Elena din Avalor [AG]
07:30Elena din Avalor [AG]
08:00O poveste incalcita Serialul
08:30Mereu la mijloc
09:00Mereu la mijloc
09:30Mech-X4
10:00K.C. Sub acoperire
10:30K.C. Sub acoperire
11:00101 Dalmatian Street [AG]
11:15101 Dalmatian Street [AG]
11:30Jessie
12:00Jessie
12:30Bizaardvark
13:00Bizaardvark
13:30Ravens Home [AG]
14:00Luna
15:00Elena din Avalor [AG]
Big Hero 6 The Series
Ravens Home [AG]
Miraculous Buburuza si Motan Noir [AG]
101 Dalmatian Street [AG]
Mother And Daughter
Disney The Lodge
Disney The Lodge
Big City Greens [AG]
Ravens Home [AG]
21:00Freaky Friday (2018)
22:45101 Dalmatian Street [AG]
23:00Alex si trupa
23:30Alex si trupa
Суббота, 20 Апреля
00:00Bafta Charlie
00:30Bafta Charlie
00:55Evermoor Confidential Chronicles
01:20Evermoor Confidential Chronicles
01:45Violetta
02:40Binny si Fantoma
03:05Binny si Fantoma
03:30LoliRock
03:55LoliRock
04:20Randy Cunningham Baiatul Ninja
04:45Randy Cunningham Baiatul Ninja
05:05Baiatul stridie
05:25Motanul deghizat
05:45Motanul deghizat
06:00Miraculous Buburuza si Motan Noir [AG]
06:30Miraculous Buburuza si Motan Noir [AG]
07:00Elena din Avalor [AG]
07:30Elena din Avalor [AG]
08:00O poveste incalcita Serialul
08:30Mother And Daughter
101 Dalmatian Street [AG]
Elena din Avalor [AG]
Elena din Avalor [AG]
Elena din Avalor [AG]
Elena din Avalor [AG]
Elena din Avalor [AG]
Big City Greens [AG]
Big City Greens [AG]
Big City Greens [AG]
Big City Greens [AG]
Big City Greens [AG]
Twitches
101 Dalmatian Street [AG]
Big City Greens [AG]
Big City Greens [AG]
Mereu la mijloc
Mereu la mijloc
Big Hero 6 The Series
Big Hero 6 The Series
Mech-X4
21:00Adventures In Babysitting
22:45101 Dalmatian Street [AG]
23:00Alex si trupa
23:30Alex si trupa
Воскресенье, 21 Апреля
00:00Bafta Charlie
00:30Bafta Charlie
00:55Evermoor Confidential Chronicles
01:20Evermoor Confidential Chronicles
01:45Violetta
02:40Binny si Fantoma
03:05Binny si Fantoma
03:30LoliRock
03:55LoliRock
04:20Randy Cunningham Baiatul Ninja
04:45Randy Cunningham Baiatul Ninja
05:05Baiatul stridie
05:25Motanul deghizat
05:45Motanul deghizat
06:00Miraculous Buburuza si Motan Noir [AG]
06:30Miraculous Buburuza si Motan Noir [AG]
07:00Elena din Avalor [AG]
07:30Elena din Avalor [AG]
08:00O poveste incalcita Serialul
08:30Ziua Balului
101 Dalmatian Street [AG]
Big City Greens [AG]
Big City Greens [AG]
Big City Greens [AG]
Big City Greens [AG]
Big City Greens [AG]
Elena din Avalor [AG]
Elena din Avalor [AG]
Elena din Avalor [AG]
Elena din Avalor [AG]
Elena din Avalor [AG]
Vrajigemenele 2
101 Dalmatian Street [AG]
Big City Greens [AG]
Big City Greens [AG]
Mereu la mijloc
Mereu la mijloc
Big Hero 6 The Series
Big Hero 6 The Series
Mech-X4
21:00Alex And Co How To Grow Up
22:45101 Dalmatian Street [AG]
23:00Alex si trupa
23:30Alex si trupa
Понедельник, 22 Апреля
00:00Bafta Charlie
00:30Bafta Charlie
00:55Evermoor Confidential Chronicles
01:20Evermoor Confidential Chronicles
01:45Violetta
02:40Binny si Fantoma
03:05Binny si Fantoma
03:30LoliRock
03:55LoliRock
04:20Randy Cunningham Baiatul Ninja
04:45Randy Cunningham Baiatul Ninja
05:05Baiatul stridie
05:25Motanul deghizat
05:45Motanul deghizat
06:00Miraculous Buburuza si Motan Noir [AG]
06:30Miraculous Buburuza si Motan Noir [AG]
07:00Elena din Avalor [AG]
07:30Elena din Avalor [AG]
08:00Bafta Charlie
08:30Bafta Charlie
09:00Bafta Charlie
09:30Bafta Charlie
Bafta Charlie
Bafta Charlie
Bafta Charlie
Bafta Charlie
Noile aventuri ale dadacelor
101 Dalmatian Street [AG]
K.C. Sub acoperire
K.C. Sub acoperire
Kickin It
Kickin It
Nu-i vina mea!
Nu-i vina mea!
101 Dalmatian Street [AG]
101 Dalmatian Street [AG]
O poveste incalcita Serialul
Alex si trupa
Alex si trupa
Penny on M.A.R.S. [AG]
Penny on M.A.R.S. [AG]
Jessie
Catelul Blogger
21:00Deasupra tuturor [AG]
22:45101 Dalmatian Street [AG]
23:00Alex si trupa
23:30Alex si trupa
Вторник, 23 Апреля
00:00Bafta Charlie
00:30Bafta Charlie
00:55Evermoor Confidential Chronicles
01:20Evermoor Confidential Chronicles
01:45Violetta
02:40Binny si Fantoma